E-mailadressen leerkrachten.

Hieronder vindt u de e-mailadressen van de leerkrachten. U kunt de leerkracht van uw kind mailen als er bijvoorbeeld een doktersbezoek in het verschiet ligt of als u iets wilt mededelen. We verzoeken u de mail te gebruiken voor korte mededelingen zoals net genoemd of als u bijvoorbeeld een afspraak wilt maken met de leerkracht. Zij zullen echter niet altijd in de gelegenheid zijn dezelfde dag te antwoorden. De kinderen zijn immers de hele dag op school onder toezicht van de leerkracht. Na schooltijd zijn er de nodige overleggen en vergaderingen. Daarna wordt de les nog voorbereid.

Daarnaast werken veel leerkrachten parttime, bijv. op maandag en dinsdag. Dan vraagt het beantwoorden van de mail ook meer tijd. Het zal daarom niet altijd mogelijk zijn elke dag de mail te beantwoorden. We verzoeken u in verband daarmee ziekmeldingen van uw kind als vanouds telefonisch aan ons door te geven. Voor zaken die meer aandacht en spoed vereisen, hebben wij liever dat u persoonlijk contact opneemt.

 

e-mail adressen groepsleerkrachten

Annet Nijenhuis                    anijenhuis@kompasschooldenhelder.nl

Carina Mink                          cmink@kompasschooldenhelder.nl

Melany Zwart - Jongbloed    m.zwart@kompasschooldenhelder.nl

Willem Post                          wpost@kompasschooldenhelder.nl

Suzanne Burggraaff             sburggraaff@kompasschooldenhelder.nl

Bart ter Haar                         bhaar@kompasschooldenhelder.nl

Daniella Sijtsma                    dsijtsma@kompasschooldenhelder.nl

Monique Weijdert                  mweijdert@kompasschooldenhelder.nl

Marieke Laros                       mlaros@kompasschooldenhelder.nl

Saskia Marsman                   smarsman@kompasschooldenhelder.nl

Ingrid Blonk                           iblonk@kompasschooldenhelder.nl

Inge Klijn - Bekker                 iklijn-bekker@kompasschooldenhelder.nl

Stephania van Velzen           svelzen@kompasschooldenhelder.nl

Moniek Hollenberg                mhollenberg@kompasschooldenhelder.nl 

Marco Wagemaker                mwagemaker@kompasschooldenhelder.nl

Michelle Meyer                      m.meyer@kompasschooldenhelder.nl

Felicia Willems                       fwillems@kompasschooldenhelder.nl

Joyce Groenewal                   jgroenewal@kompasschooldenhelder.nl

Carolien van der Bos             cbos@kompasschooldenhelder.nl

Brenda de Jong                     bjong@kompasschooldenhelder.nl

deze website is gerealiseerd door schoolwapps.nl